Jak zvládnout bolestivé emoce?

za pomoci mindfulness


ZOOM webinář (zdarma) 20/04/2023, 19:00-20:00

Obsah webináře:

  • Mindfulness techniky pro zvládání náročných emocí
  • Vedená meditace na uvolnění emocí
  • Otázky a odpovědi (budete mít možnost sdílet vaši osobní situaci) 

Lektor webináře: Frant. Lomský

"Mindfulness jsem začal praktikovat před více jak dvaceti lety, v roce 2000, a od té doby se stala pevnou součástí mého života. Díky ní jsem si mohl uvědomit, jak si emoční stres či napětí způsobujeme hlavně sami sobě. Především jsem však získal skvěle fungující nástroje na jejich rozpuštění, které mně umožnily nalézt stabilní střed uvnitř sebe sama, který máme všichni kdykoli k dispozici. Stres a většinu problémů si totiž vytváříme většinou tím, že se vyčerpáváme bojem sami se sebou namísto toho, abychom reagovali v souladu s proudem života. Vědomý život v přítomnosti nám pak odhalí skutečnou krásu života, vůči které jsme byli předtím slepí, ač jsme ji měli vždy na dosah.

Jsem obsahovým spoluautorem meditační aplikace Calmio, v pražském Centru Lotus vedu pravidelné meditace pro veřejnost a v roce 2022 mně vyšla kniha "Mindfulness: co vám ještě neřekli".

Absolvoval jsem desítky týdenních či delších tréninků v mindfulness meditaci (tzv. retreatů) pod skvělými učiteli v Česku i v zahraničí - celkem se jedná o 2 100 hodin intenzivního tréninku. I mnohem kratší praxe v trvání několika málo týdnů však vnáší do života úlevu od stresu, napětí, obav či zahlcení a prohlubuje pocit sebejistoty a životní pohody. Rád se s vámi o své zkušenosti podělím."

František Lomský, lektor

Rezervace na webinář

Po vytvoření rezervace budete přesměrováni na stránku s odkazem na webinář.