Osobní byznys kouč

Začínající či malí podnikatelé řeší celou řadu výzev. Jsou na všechno sami, musí vstřebat ohromné množství informací a zvládnout nejrůznější dovednosti. Sám jsem to zažil. V roce 2010 jsem spoluzaložil dnes mezinárodně úspěšnou firmu na výrobu veganských bio potravin zn. Iswari. Proto vím, jak velkou pomocí je mít po svém boku někoho, kdo vám pomůže překonat své domělé limity a v pravý čas vás podpořit.

František Lomský, mezinárodně certifikovaný kouč EMCC

S čím Vám mohu pomoci?

 • Rozjezd podnikání, vedení malé/střední firmy
 • Efektivní komunikace
 • Zvládání stresu a prevence vyhoření
 • Mindset, výkon a seberealizace
 • Motivace a smysl
 • Emoční rovnováha
 • Sebedůvěra
 • Prokrastinace
 • Mindfulness a meditace


Jak koučink probíhá?

 • Nejdříve se potkáme na nezávazné schůzce, na níž si vyjasníme oblasti, ve kterých byste se rádi posunuli dopředu, a nastavíme si technické podmínky spolupráce (počet a místo setkání, online / offline).
 • Následuje samotný koučink, který má podobu  několika sezení v délce 60 min. Doporučený minimální počet sezení je pět, ale není to podmínkou. Je možné absolvovat jen jedno, a pak se rozhodnout, zda budete chtít pokračovat. 
 • Koučink má podobu rozhovoru, díky kterému si ujasníte rozvojové oblasti a cíle, které jsou pro vás prioritní. Objevíte inovativní způsoby, jak dosáhnout svých cílů a díky spolupráci s koučem se výrazně zvýší Vaše šance na úspěch.
 • Díky otázkám kouče dochází k náhlým pochopením, k tzv. AHA momentům, případně objevíte alternativní "out-of-box" řešení vaší situace. 
 • Úkolem kouče je klást otázky, pomáhat vám pohybovat se mimo komfortní zónu, překonat své zdánlivé limity a podpořit vás tehdy, kdy to nejvíce potřebujete.

Kdo jsem?

Jsem držitelem mezinárodní certifikace EMCC (Evropská rada pro koučink a mentoring). Ta je zárukou profesionality a vysoké kvality služeb v koučinku, dodržování etického kodexu a pravidelné spolupráce se supervizorem. V letech 2010 až 2019 jsem vedl vlastní firmu na výrobu bio veganských potravin zn. Iswari, kterou jsem spoluzaložil společně se dvěma kamarády. Během několika let jsme se s ní dostali na řadu evropských trhů a na tržby v desítkách miliónů Kč. Koučink obohacuji o prvky mindfulness, již rovněž učím jako lektor a sám ji praktikuji více než dvacet let. O mindfulness jsem napsal knihu "Mindfulness: Co vám ještě neřekli" (vydání 2022 v nakl. Pointa / Albatros Media).

Zkušenosti mých klientů

"Františka jsem si ke koučování vybrala na základě jeho osobního příběhu a zkušeností. Líbí se mi, že je to člověk, který dokáže vést milionový byznys a zároveň se umí obrátit do svého nitra skrze meditační praxi. Snoubí v sobě harmonicky vnitřní i vnější poznání. V rámci koučinku mi dokázal odkrýt, v čem se v rámci plánování mých pracovních projektů ztrácím, a dokázal mě navést k jednoduchým principům, které mi během pár týdnů pomohly konkrétní kroky skutečně zrealizovat. Naše setkávání se nesla v přirozenosti a vzájemné důvěře."(Lenka Nechvátalová, reportérka ČT)

"Františka jako kouče jsem potkala v době, kdy jsem se rozhodla skoncovat s několikaletým tématem - nastoupení na novou manažerskou pozici. Do té doby jsem si s ním nevěděla rady. Souhlasila jsem proto vyzkoušet koučink, i když jsem o něm moc nevěděla. Udělala jsem dobře. Nejen že se mé téma vyřešilo a já jsem byla povýšena na nové manažerské místo, na němž jsem velmi spokojená, ale navíc mně v domácnosti přibyl i živý psí přírůstek, což byl žádoucí by-product našich sezení. To vše se událo během pouhých šesti sezení. Na Františkově koučování se mi líbil velmi nenucený a lidský přístup, kterým přirozeně navodil atmosféru důvěry a podpory, ve které jsem mohla být sama sebou a aktivně participovat. Když bylo zapotřebí, tak mě František velmi citlivě představil techniky, které mě stimulovaly k novým zamyšlením a otázkám a vedly k žádoucí změně. Nejlepší na celém procesu bylo to, že jsem neměla vůbec pocit, že na něčem "pracuji" tak (jako je tomu u terapií). Koučování doporučiji všem, kteří jsou připraveni a chtějí skutečnou změnu. František je rozhodně správnou volbou!" (Martina Jílková, manažerka v ADP Employer Services)

Sezení s Františkem mně velmi pomohla. Od samého začátku bylo zřejmé, že se jedná o profesionála, který je čestný, empatický, umí naslouchat, správně analyzovat a používat strategie, které jsou maximálně vhodné v konkrétní situaci. Je velmi lidský a má mnoho zkušeností napříč obory. Pomohl mně definovat vlastní hodnoty a všímat si svých priorit. Některé momenty byly velmi emotivní, ale musím říct, že jsem se vždy cítila v souladu sama se sebou, podporována a respektována. Dokázal se zaměřit na to, s čím jsem potřebovala pomoct a přirozeně mi pomohl, abych sama objevila, co mě paralyzovalo, a abych odhalila svoje strachy a limity a naučila se s nimi pracovat. Během sezení používal velmi názorné metafory, díky kterým se mně náhle rozsvítilo a vše bylo najednou jinak. Tyto AHA momenty mně ve skutečnosti pomohly nejen pro téma, se kterým jsme pracovali, ale používám je také v ostatních oblastech a momentech svého života, což je fantastické! Velmi děkuji, Františku. (Dulka Carreras, zdravotní sestra)

"Koučink pana Lomského mne velmi pozitivně překvapil. Kouč mi neukázal cestu, ale donutil mne přemýšlet, kudy se chci sama ubírat. Naučil mne zvažovat možnosti racionálně, oprostit se od matoucích pocitů a emocí. Nabyté zkušenosti jsem nevyužila pouze pro konkrétní problém, se kterým jsem původně přišla, ale využívám je i nadále. Především mi pomohl nahlédnout do svého já, zjistit, co vlastně chci a kudy chci dál kráčet. Mnoho věcí si není člověk ochoten přiznat, správný koučink ho nenásilně nasměruje. Pod dohledem kouče jsem se nebála analyzovat i nepříjemné věci, které ve výsledku napomohly k řešení." (Monika Brucknerová, parkurová jezdkyně)

"Chtěla bych poděkovat za naše setkávání, na které jsem se vždy těšila. Neměla jsem předchozí zkušenosti s koučinkem a tak jsem neměla žádná očekávání. Spíš jsem byla zvědavá, zda to vůbec bude k něčemu a přiznám se, že jsem si i říkala, zda to nebude ztráta času. Naopak. Vlastně jsme si "jenom" tak povídali a ty jsi občas mimochodem položil nějakou otázku, která mě vždy donutila se zastavit a zamyslet se, jak to tedy vlastně je. Vždy mě to dovedlo k tomu, abych změnila úhel pohledu a to mi zas umožnilo najít řešení či otevřít nové brány. I takové maličkosti, jak lze věci zlepšovat, co pro to mohu sama udělat nebo kam/na koho se obrátit, mi pomohly si uvědomit, že nemusím být na vše sama. Pro někoho možná samozřejmost, pro mě velká pomoc. Bylo pro mě velkým překvapením, kam až jsem se pod tvým vedením mohla dostat. Všechna naše setkání pro mě byla velmi inspirativní, hlavně v tom, jak je důležité si klást ty správné otázky a dívat se na věci z mnoha úhlů - mít otevřenou mysl." (Jana Šedá, Člověk v tísni)

Na kolik vás to vyjde?

Cena za jedno sezení koučinku (60 min): 1 500 Kč
Blok 3 sezení koučinku (3 x 60 min): 4 000 Kč
Blok 6 sezení koučinku (6 x 60 min): 6 000 Kč

Je možné absolvovat pouze jedno sezení, a pokud s ním budete spokojeni a rozhodnete se pokračovat, lze dokoupit celý blok za zvýhodněnou cenu.

Máte dotaz či zájem 
o nezávaznou schůzku?

Pokud Vás moje nabídka zaujala, budu se těšit na osobní setkání. Může proběhnout on-line, nebo na adrese Roztylské sady 1103/4, Praha 4 - Spořilov, případně v místě dle Vašeho výběru

Pokud máte dotazy, můžete mě rovněž kontaktovat na tel. čísle 737 851 629.