Kdy se obrátit na kouče:

Toužíte po změně? Chcete se konečně pohnout vpřed v osobní či pracovní oblasti? Nevíte přesně, kudy dál? Plánujete náročný projekt? Nedaří se vám učinit rozhodnutí? Anebo řešíte dilema? Právě s těmito tématy Vám koučink dokáže skvěle pomoci. 

František Lomský, mezinárodně certifikovaný kouč EMCC

Proč si najmout kouče?

Donedávna byl koučing doprovázený aurou tajemství. Řada lidí si dodnes představuje, že kouč je někdo, kdo vám bude dávat pochybné rady, hecovat vás a přesvědčovat, že "to dáte". A ještě k tomu za velké peníze. Případně že se jedná o libůstku určenou výhradně pro top manažery. Nic z toho naštěstí není pravda.

Profesionální kouč má akreditovaný výcvik na to, jak pomoci člověku dostat z něho to nejlepší, co v něm je. Když chcete cvičit jógu, zajdete si na lekci vedenou lektorem. Při studiu jazyka si najmete učitele. Když ale chcete udělat ve svém životě výrazný krok kupředu, čelíte potížím nebo toužíte projít skutečnou změnou, obvykle na to býváte sami. To je ten pravý moment, kdy Vám kouč může pomoci.

Díky spolupráci s koučem

  • důkladně porozumíte vaší současné situaci a objevíte vlastní způsoby, jak ji vyřešit
  • ujasníte si vaše skutečné záměry, touhy a motivy
  • dokážete si stanovit konkrétní cíle, a také jich dosáhnout
  • budete mít po svém boku někoho, kdo Vám pomůže překonat mentální a emoční zábrany a dodá potřebný impulz, díky kterému naleznete zdroj vlastní síly    

Kdo jsem?

Jsem držitelem mezinárodní certifikace EMCC (Evropská rada pro koučink a mentoring). Ta je zárukou profesionality a vysoké kvality služeb v koučinku, dodržování etického kodexu a pravidelné spolupráce se supervizorem. Koučink obohacuji o prvky mindfulness, kterou rovněž učím jako lektor a sám ji praktikuji více než dvacet let. Tento moderní přístup nese označení MBCC (mindfulness-based cognitive coaching). O mindfulness jsem napsal knihu "Mindfulness: Co vám ještě neřekli" (vydání 2022 v nakl. Pointa / Albatros Media). Předtím, než jsem se stal koučem, jsem v letech 2010 až 2019 vedl vlastní firmu na výrobu bio veganských potravin zn. Iswari, kterou jsem spoluzaložil se dvěma přáteli.

Zkušenosti mých klientů

"Sezení s Františkem mně velmi pomohla. Od samého začátku bylo zřejmé, že se jedná o profesionála, který je čestný, empatický, umí naslouchat, správně analyzovat a používat strategie, které jsou maximálně vhodné v konkrétní situaci. Je velmi lidský a má mnoho zkušeností napříč obory. Pomohl mně definovat vlastní hodnoty a všímat si svých priorit. Některé momenty byly velmi emotivní, ale musím říct, že jsem se vždy cítila v souladu sama se sebou, podporována a respektována. Dokázal se zaměřit na to, s čím jsem potřebovala pomoct a přirozeně mi pomohl, abych sama objevila, co mě paralyzovalo, a abych odhalila svoje strachy a limity a naučila se s nimi pracovat. Během sezení používal velmi názorné metafory, díky kterým se mně náhle rozsvítilo a vše bylo najednou jinak. Tyto AHA momenty mně ve skutečnosti pomohly nejen pro téma, se kterým jsme pracovali, ale používám je také v ostatních oblastech a momentech svého života, což je fantastické! Velmi děkuji, Františku." (Dulka Carreras, zdravotní sestra)

"Koučink pana Lomského mne velmi pozitivně překvapil. Kouč mi neukázal cestu, ale donutil mne přemýšlet, kudy se chci sama ubírat. Naučil mne zvažovat možnosti racionálně, oprostit se od matoucích pocitů a emocí. Nabyté zkušenosti jsem nevyužila pouze pro konkrétní problém, se kterým jsem původně přišla, ale využívám je i nadále. Především mi pomohl nahlédnout do svého já, zjistit, co vlastně chci a kudy chci dál kráčet. Mnoho věcí si není člověk ochoten přiznat, správný koučink ho nenásilně nasměruje. Pod dohledem kouče jsem se nebála analyzovat i nepříjemné věci, které ve výsledku napomohly k řešení." (Monika Brucknerová, parkurová jezdkyně)

"Chtěla bych poděkovat za naše setkávání, na které jsem se vždy těšila. Neměla jsem předchozí zkušenosti s koučinkem a tak jsem neměla žádná očekávání. Spíš jsem byla zvědavá, zda to vůbec bude k něčemu a přiznám se, že jsem si i říkala, zda to nebude ztráta času. Naopak. Vlastně jsme si "jenom" tak povídali a ty jsi občas mimochodem položil nějakou otázku, která mě vždy donutila se zastavit a zamyslet se, jak to tedy vlastně je. Vždy mě to dovedlo k tomu, abych změnila úhel pohledu a to mi zas umožnilo najít řešení či otevřít nové brány. I takové maličkosti, jak lze věci zlepšovat, co pro to mohu sama udělat nebo kam/na koho se obrátit, mi pomohly si uvědomit, že nemusím být na vše sama. Pro někoho možná samozřejmost, pro mě velká pomoc. Bylo pro mě velkým překvapením, kam až jsem se pod tvým vedením mohla dostat. Všechna naše setkání pro mě byla velmi inspirativní, hlavně v tom, jak je důležité si klást ty správné otázky a dívat se na věci z mnoha úhlů - mít otevřenou mysl." (Jana Šedá, Člověk v tísni)

"Františka jsem si ke koučování vybrala na základě jeho osobního příběhu a zkušeností. Líbí se mi, že je to člověk, který dokáže vést milionový byznys a zároveň se umí obrátit do svého nitra skrze meditační praxi. Snoubí v sobě harmonicky vnitřní i vnější poznání. V rámci koučinku mi dokázal odkrýt, v čem se v rámci plánování mých pracovních projektů ztrácím, a dokázal mě navést k jednoduchým principům, které mi během pár týdnů pomohly konkrétní kroky skutečně zrealizovat. Naše setkávání se nesla v přirozenosti a vzájemné důvěře." (Lenka Nechvátalová, reportérka ČT)

Zvýhodněná cenová nabídka

Koučink už dávno není jen pro bohaté podnikatele či sportovce. Jeho cena odpovídá částce za  hodinu masáže, fyzioterapie či psychoterapeutického sezení.  

Standardní cena za 1 sezení*: 1 500 Kč

Standardní cena za 3 sezení*: 4 000 Kč

Do 31. 5. 2022 nabízím první sezení zdarma, čili za uvedenou cenu 4 000 Kč máte k dispozici 4 sezení. Nabídka je kapacitně omezená.

Nezávazný poptávkový formulář

Pokud Vás nabídka zaujala, budu se těšit na osobní setkání. Může proběhnout on-line nebo na adresách Roztylské sady 1103/4, Praha 4 - Spořilov či Dlouhá 2, 100 00 Praha 1. Možná jsou také setkání Vaší adrese

Pokud máte dotazy, můžete mě rovněž kontaktovat na tel. čísle 737 851 629.